تامین کننده تجهیز صنعت

 • تلفن: 87700142-021
 • همراه / واتس آپ : 09374371848
 • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

ترمومتر ویکا

ترمومتر ویکا

قیمت ترمومتر  WIKA

ترمومترهای بیمتال از نوع تماسی و جزء پر مصرف ترین وسائل اندازه گیری سنجش دما می باشند و در اکثر وسائل نظیر ترموستات اتو یا سماور و یا نشاندهنده دمای آبگرمکن کاربرد دارند.

 

ترمومتر ویکا 18

 واردکننده و توزیع کننده مصولات ویکا WIKA اصل آلمان ترمومتر ویکا ،مانومتر، ترانسمیتر

 

ویکا مدل R52&A52

ترمو متر ویکا مدل 52 با قابلیت اندازه گیری دمای در محدوده 30- تا 500 درجه سانتی گراد، به منظور به کارگیری در خطوط لوله طراحی ، ساخت دستگاه های صنعتی ، کشتی سازی،ماشین سازی و … ساخته و طراحی شده است.

این سری از ترمومترهای بیمتال WIKA می تواند به همراه ترموول و بدون ترموول می تواند استفاده گردد. این عامل باعث گردیده بتوان از این دماسنج برای اندازه گیری دمای مایعات و گازها استفاده گردد.

 

ترمومتر ویکا3

قیمت ترمومتر ویکا

ساخته شده در صفحات 2.5 سانت تا 16 سانت

محدوده اندازه گیری: 30- تا 500

دنباله از 5 سانت تا 50 سانت

متریال :ST316L

دقت:1 درصد

اتصال عمودی واتصال افقی

ویکا مدل S55

ترمو متر ویکا WIKA مدل S55 با قابلیت اندازه گیری دمای در محدوده 70- تا 600 درجه سانتی گراد، به منظور به کارگیری در خطوط لوله طراحی ، ساخت دستگاه های صنعتی ، صنایع شیمیایی ،صنایع غذایی ،پتروشیمی ……ساخته و طراحی شده است.

 

 

ترمومتر ویکا 55

خرید ترمومتر ویکا

ترمومتر تلسکوپی ویکاWIKA

ترمومتر تاشو ویکا

موجود در صفحات 10 سانت و 16 سانت

محدوده اندازه گیری: 70- تا 600

دنباله از 5 سانت تا 50 سانت

متریال :ST316L

دقت:1 درصد

IP65

دارای عملکرد مناسب در ارتعاش بالا

ترمومترهای بی متال ویکا – WIKA BI-METAL THERMOMETERS

نمونه های صنعتی با شکلی شبیه فشار سنج (پرشر گیج) با دنباله ای که بسته به کار برد آن میتواند از زیر یا از پشت و استیل یا برنجی باشد و معمولا قطر صفحه 5 تا 10 و 15 سانت موجود می باشند، رنج دمائی که می توان از این ترمومتر های استفاده کرد معمولا از منهای 40 تا حداکثر 300 درجه سانتیگراد است، از مزایای استفاده از این ترمومتر قیمت ارزان و سادگی عملکرد آن نسبت به نمونه های دیجیتال می باشد.

بی متال

اصول عملکرد بی متال

دما با یک سیستم بی متال داخل ساقه ترمومتر اندازه گیری می شود. سیستم بی متال متشکل از دو نوار فلزی متصل به هم می باشد که دارای ضریب انبساط مختلف اند، بنابراین یک نوار سریع تر از دیگری منبسط شده ، باعث می شود که نوار بی متال نسبت به دمای آن خم شود، سیستم بی متال به صورت مارپیچی در ساقه قرار داده شده و برای پایداری طولانی مدت ، حرارت داده می شود.

عملکرد بی متال

تغییرات دما باعث باز و بسته شدن نوار بی متال شده که به نوبه خود عقربه را می چرخاند، به عبارت دیگر در زیر یا پشت ترمومتر ، ساقه ای وجود دارد که در اصل قسمتی از ترمومتر بوده که با سیال در تماس است و حرارت محیط را دریافت می کند، حال سیستم بی متال را درون ساقه قرار می دهند و انتهای بی متال را به انتهای ساقه محکم می کنند.

ترمومتر عقربه ای ویکا

قسمت مرکزی بی متال هم به یک محور متصل می کنندکه این محور از بیرون به عقربه ای که قرار است میزان دما را به ما نشان بدهد، متصل می گردد، با افزایش و کاهش دما ، سیستم بی متال شروع به چرخش می کند و جمع یا باز می شود،از آنجا که این پیچش به دور محور مرکزی بی متال صورت می گیرد ، لذا عقربه گیجی را که به آن متصل است ، حول محورش می چرخاند.

قیمت ترمومتر عقربه ای ویکا

ترمومتر بی متال

شکل ساختار داخلی ترمومتر از جمله : ساقه ترمومتر ، مارپیچ بی متال ، پیچ تنظیم ، قاب ، صفحه مدرج”  ، عقربه و اتصالات .

 

مشخصات کلی ترمومترهای بی متال

 • محفظه

محفظه و قاب از جنس استینلس استیل سری 304 محکم و مقاوم در برابر خوردگی است،طراحی و ساخت به منظور ارائه یک آب بندی مقاوم (4X  NEMA , 65 IP) که مانع از زنگ زدگی و آسیب کریستال ناشی از رطوبت به قطعات کاری می شود. همواره حداکثر دمای محفظه باید زیر 200 نگه داشته شود.

 • صفحه مدرج

از جنس آلومینیوم با پرداخت به رنگ سفید مات برای کاهش تابش خیره کننده و Anti-parallax است، یعنی تاثیری که به موجب آن موقعیت یا جهت هنگام مشاهده از موقعیت های مختلف متفاوت نمی باشد، اگر به مقیاس دوگانه مجهز باشد ، صفحه داخلی پایین تر با درجه سلسیوس و صفحه بیرونی بالاتر با درجه فارنهایت مقعر می شود و دقیقا هر دو مقیاس را نشان می دهد.

 • تنظیم مجدد یا ریست خارجی

 در قسمت پیچ تنظیم کننده می توان از آچار یا پیچ گوشتی به منظور کالیبراسیون زمینه ترمومتر استفاده کرد، این ویژگی امکان ماکزیمم دقت را در یک منطقه انتخابی از محدوده دما فراهم می کند، گسکت یا واشر O-ring مانع نشت شده و آب بندی محکمی را ایجاد می کند.

 • استانداردها

ویکا تولید کننده ترمومترهای بی متال 3 .40 B  ASME می باشد که از سوی انجمن مهندسان مکانیک آمریکایی استاندارد شده است.

 • پنجره

پنجره از نظر نوری واضح و شیشه ای قوی و فشرده برای حفظ یکپارچگی می باشد، پنجره های آکریلیک و Lexan به عنوان یک گزینه در دسترس هستند ، اما برای محفظه های با دمای متجاوز از حداکثر  200 (برای پنجره پلاستیک / آکریلیک 150 ) توصیه نمی شود.

 • عقربه

آلومینیوم کم وزن و متعادل که با رنگ سیاه مات پرداخت شده است.

 • ساقه

 استینلس استیل 304 که در قسمت راس و کانکتور محفظه به منظور جلوگیری از نشت جوشکاری شده است،قطر استاندارد  اینچ است و  اینچ در دسترس است،طول دنباله های ساقه تا 72 اینچ و همچنین ساقه از جنس استینلس استیل 316 و مجموعه کانکتورها در دسترس هستند.

 • غوطه وری

به منظور خواندن دقیق دماها ، ساقه را حداقل به اندازه 2 اینچ در مایع متلاطم یا به اندازه 4 اینچ در هوا یا گاز در حرکت غوطه ور کنید.

 • حد بالا

موقتا حد بالایی یا پایینی از 50 % مقیاس حداکثر تا 500 یا 260 بر دقت دستگاه تاثیر نمی گذارد.

 • عنصر بی متال 

یک سنسور دمایی مارپیچ به شدت حساس که  به منظور از دست دادن تنش های ذاتی و اطمینان از دقت در ادامه کار، به دقت سایز بندی ، تست و heat treatment  می شود، گروهی از فرآیندهای صنعتی و فلز کاری که به منظور تغییر خواص فیزیکی و گاهی شیمیایی متریال مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دقت

دقت به اندازه 1 % از کل مقیاس را تضمین می کند.

 • تعدیل کردن

یک ژل خنثی به منظور به حداقل رساندن نوسان عقربه .

 • 7 سال گارانتی

ویکا یک ضمانت 7 ساله در انواع استانداردهای 30 ، 31 ، 50 ، 51 ، 32 و 52 را تمدید می کند،این چنین واحدهایی برای خلاصی از هر گونه نقص در متریال و شیوه کار تحت خدمات و استفاده عادی گارانتی می شوند،ویکا برای همه مدل های دیگر گارانتی 1 ساله را تنظیم می کند. جزئیات کامل بر اساس درخواست در دسترس است.

 • خط مشی ترمومتر پر شده

پرکننده سیلیکونی در انواع انتخابی برای محدوده های بین  ℉ 40- و℉ 500 در دسترس هستند، ویکا استفاده از ابزارهای پر شده برای استفاده مداوم در دماهای عملیاتی بالاتر از ℉400 (℃ 204) یا زیر ℉100- (℃70-) را توصیه نمی کند،تحت هیچ گونه شرایطی ، ضمانت نامه ابزار اعمال نمی شود یا ویکا هر مسئولیتی را در قبال استفاده از این دماهای ذکر شده در بالا بر عهده خواهد گرفت، طبق استاندارد مورد استفاده در مورد ترمومترهای پر شده ، به دلیل انبساط مایع پر شده و شکستن بالقوه لنزها، پنجره های شیشه ای مسطح نباید مورد استفاده قرار گیرند.

توجه : برای طول های ساقه بیشتر از 24 اینچ با کارخانه مشورت کنید.

 فروش ترمومتر ویکا

تجهیز صنعت وارد کننده مجصولات ویکا اصل آلمان فروش انواع ترمومتر بی متال ویکا اصل آلمان / ترمومتر ویکا مدل A52 و R52 ترمومتر تلسکوپی ویکا (تاشو) مدل S55 در صفحات 6 – 10 – 16 سانت 

لینک های مرتبط 

مانومتر ویکا

ترانسمیتر ویکا 

فلومتر 

سایت ویکا 

لوله اسپیرال

تبدیل واحد آنلاین

ترموول

ساخت ترموول

ترمومتر الکلی

ترمومتر

 

دماسنج گازی ویکی

 
 

مطالب مرتبط

فروش فلومتر

فروش فلومتر   تجهیز صنعت  مشاوره و فروش فلومتر های آلتراسونیک Ultrasonic Flowmeter، فروش فلومتر …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)