گیج استیل

گیج استیل (Steel Pressure Gauge)

گیج استیل مناسبترین گزینه برای محیط های شرایط سخت، مرطوب، مواد اسیدی و مواد با خورندگی بالا می باشد.  به طور کلی آلیاژ استیل یکی از مقاوم ترین آلیاژ ها در صنعت است که در شرایط محیطی سخت بسیار کارآمد می باشد. در فرآیندهایی که دمای سیال بالا میباشد یا سیال خاصیت خوردگی دارد معمولآ از متریال استیل استفاده میشود.

قیمت و خرید گیج استیل

خرید و فروش گیج استیل

مانومتر استیل یا گیج استیل، در بیشتر موارد برای سیال ها و مواد خورنده به کار می رود،  همچنین در زمانی که با دما و فشار های بالا سر و کار داشته باشیم، دیگ های بخار، پتروشیمی و نفت و گاز، صنایع غذایی و صنایع دارویی و استریل. همگی از موارد مصرف مانومترهای استیل می باشند.

مشخصات فنی گیج فشار استیل

 • بدنه: متریال های استیل 304 یا 316
 • شیشه: شیشه ایمن یا Safety Glass
 • صفحۀ مندرج آلومینیومی سفید رنگ با Scale 1
 • سایز صفحه: صفحه 63 و 100 و 160 میلیمتر
 • واحد فشار مندرج: Bar/Psi/mmH2O/pa
 • عقربه آلومینیومی مشکی رنگ
 • دریچه شارژ گلیسیرین پلاستیکی
 • مکانیسم بوردون تیوب از آلیاژ استیل 316L
 • اتصال: 1/2G یا 1/2NPT استیل
 • محل اتصال : زیر
 • تحمل دما : تا 90 درجۀ سانتیگراد (عملکرد صحیح تا -10+70 درجه)
 • تحمل فشار: تا 100F.S.P%+  یا +30% فشار درج شده روی صفحه
 • استاندارد طراحی گیج استیل  -1EN837

گیج فشار استیل پاور کنترل (Power Control)

گیج فشار استیل پاور کنترل، محصول کشور تایوان می باشد، که به جرات می توان گفت بعد از WIKA بهترین محصول قابل ارائه در بازار ابزار دقیق ایران به شمار می رود.

در حقیقت مالک اصلی سازندۀ POWERCONTROL همان کارخانه ای است که تمامی قطعات و قسمت های گیج های ویکا را تولید نموده و به آلمان می فرستد، و به صورت زیرمجموعه ای از این قطعه ساز بزرگ بین المللی، برند پاورکنترل  متولد شده که محصولی از لحاظ کیفی مشابه ویکا را با قیمتی بسیار ارزانتر به مشتری ارائه می دهد.

بوردون های بی نقص با توان تحمل 30%+ فشار کاری طراحی شده، مهم ترین قسمت و قلب گیج فشار استیل می باشد که شرکت پاورکنترل سال ها در تولید این قطعه تجربه و توانایی دارد. در صورت سفارش مشتری POWERCONTROL حتی می تواند از بردون های ساخت سوئیس که تولید کنندۀ اول این قطعه در جهان است ، در محصول سفارشی استفاده نماید.

جوشکاری ها و پرس های قطعات همگی توسط رباط هایی با تکنولوژی روز دنیا انجام می پذیرد که ضریب خطای کاری را تا مرز صفر کاهش می دهد. مواد به کار رفته در بدنه و اتصالات محصولات پاور کنترل نیز از بهترین و باکیفیت ترین مواد خام موجود در دنیا به کار می رود و نتیجۀ این تلاش کالایی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

گیج ها پس از تولید چند بار توسط متخصصین و ماشین های مخصوصی کالیبره می شوند تا از صحت عملکرد آن ها اطمینان حاصل گردد.

مهمترین فاکتورها در خرید و فروش گیج استیل

شاید بتوان گفت یکی از مهمتریم پارامترهایی که باید در هنگام خرید گیج استیل در نظر داشت متریال سیال و شرایط فرآیندی میباشد. سیالات با دما و فشار بالا و همچنین جاهایی که رطوبت بالایی داشته باشیم مجبور به استفاده از متریال استیل میباشم. متریال های کانکشن (محل اتصال)، لوله بردون به عنوان قسمت های در تماس با سیال حداقل از متریال استیل 316 میباشند. و متریال های قاب، صفحه مدرج و عقربه گیج میتواند از استیل 304 یا بالاتر انتخاب شوند.

مطالب مرتبط

فلنج عایق

فلنج عایق

کیت عایقی فلنج جهت عایق نمودن خطوط لوله در برابر جریان های ناگهانی و عدم انتقال آن به طرف دیگر فلنج ساخته شده و در سه تیپ سری E،F،D و با توجه به نوع فلنج مورد استفاده شده انتخاب می گردد. 

جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) یا شماره موبایل 09374371848 تماس بگیرید
تماس فوری(مشاوره و خرید)