تامین کننده تجهیز صنعت

  • تلفن: 87700142-021
  • همراه / واتس آپ : 09374371848
  • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

منیفولد 5 شیره

منیفولد

منیفولد چیست

در تجهیزات اندازه گیری اختلاف فشار (گیج و ترنسمیتر) جهت نصب و جداسازی دستگاه اندازه گیر از تجهیزی به نام منیفلد 5 راهه استفاده می گردد.

 

منیفولد 5 شیره 18

منیفولد 5 شیره

این دستگاه دارای 5 شیر سوزنی شکل می باشد.

دو عدد از شیرها (Block یا Isolate) جهت اتصال به تیوب های گرفته شده از پروسه، دو عدد از شیرها (Vent و Drain) جهت تخلیه سیال و یک شیر (Equalizer) جهت بالانس کردن ورودی های فشار است.

نقش شیر Equalizer بسیار مهم است زیرا باعث می گردد که تمام فشار استاتیک یک لاین روی دستگاه قرار نگرفته و تجهیز آسیب نبیند.

ابتدا شیر Equalizer را باز می کنیم سپس شیرهای سمت فشار بالا و فشار پایین را باز می کنیم سیال داخل می شود در این حالت Equalizer را می بندیم با بستن Equalizer اختلاف بین دو فشار روی گیج نمایش داده می شود.

اگر مقدار درست نبود بایستی هواگیری کنیم.

در این حالت Vent وDrain را باز می کنیم و Equalizer را کمی باز می کنیم تا از Drain و Vent سیال خارج می شود به محض خروج سیال هواگیری انجام شده است.

حال Vent و اکولایزر را می بندیم و Drain را هم ببندید سایزسوراخ های Vent وDrain معمولا 1/4″ و سایز سوراخ های سمت پروسه NPT 1/2″ است.

جنس منیفلدها معمولا استیل SS316 است.

قیمت منیفولد 

این تجهیز با رده های مختلف تحمل فشار می تواند در نظر گرفته شود که کلاس 3000 پوند و 6000 پوند در صنایع رایج تر هست.

مطالب مرتبط

BUTONLU MANOMETRE VALFİ

شیر پوش باتن

این پوش باتون را قبل از مانومتر می بندند و هدف از این کار آن است که فشار به طور دائمی پشت مانومتر نباشد، پوش باتون یک دکمه دارد که با فشار دادن آن مسیر جریان سیال باز می شود،شیر پوش باتن، تجهیزصنعت نمایندگی فروش انواع لوازم جانبی گیج های فشار از قبیل پوش باتون،شیر سماوری،سیفون،شیرهای زیر مانومتر،دیافراگم سیل برنجی

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)