گیج اختلاف فشار ویکا

تجهیز صنعت واردات انواع ابزار دقیق ویکا آلمان گیج اختلاف فشار مدل های 732.51 / 733.51 / 732.14 در صفحات ده و شانزده سانت با قیمت رقابتی 

قیمت و خرید گیج اختلاف غشار

گیج اختلاف فشار ویکا چیست؟

مجموعه گیج های اختلاف فشار ویکا شامل طرح های استاندارد و همچنین مدل های مورد نیاز برای برنامه های کاربردی شیمیایی و فرآیند های دیگر با افزایش مقاومت نسبت به خوردگی است. گیج های

اختلاف فشار ، اختلاف بین دو فشار را اندازه گیری می کنند.

کاربردهای متداول نشانگرهای فشار تفاضلی عبارتند از : نظارت بر آلودگی فیلتر ، اندازه گیری سطح در مخازن دربسته ، اندازه گیری فشار بالا در مکان های تمیز ، نظارت بر اندازه گیری جریان محیط های گازی و مایع و نظارت بر کنترل پمپاژ . در گیج های فشار تفاضلی ، عناصر فشار و شکل لوله ها متفاوت هستند.(عنصر دیافراگم، عنصر کپسول ، لوله بوردون و…) . این باعث می شود محدوده مقیاس را از    psi 0.007 تا  psi 14.000 با یک ایمنی فوق فشار بالا تا حداکثر psi 5800 پوشش دهد.

گیج اختلاف فشار با نشانگر کاری یکپارچه

ویکا علاوه بر انواع استاندارد گیج های اختلاف فشار ، همچنین گیج های فشاری با نشانگر فشار کاری یکپارچه ارائه می کند. برای کنترل فیلتر و پمپ اغلب فشار کاری همراه با فشار تفاضلی ، نقش مهمی را بازی می کند. در گیج اختلاف فشار DELTA-plus ، یک نشانگر فشار کاری یکپارچه شده است.

فشار کاری و فشار تفاضلی می تواند به صورت هم زمان بر روی صفحه نمایش ها خوانده شود. بنابراین یک اندازه گیری اضافی و نقطه آب بندی به مدت طولانی لازم نیست.

گیج-اختلاف-فشار-1

عملکرد گیج اختلاف فشار

محفظه های محیطی گیج اختلاف فشار توسط عنصر فشار از یکدیگر جدا می شوند. اگر دو فشار اندازه گیری شده یکسان باشند هیچ حرکتی از طریق عنصر فشار ایجاد نمی شود و هیچ فشاری نشان داده نمی شود. به محض اینکه دو مقدار اندازه گیری شده با یکدیگر متفاوت شوند بدین گونه که یکی از فشارها بالاتر یا پایین تر رود ، اختلاف فشار نشان داده خواهد شد.

در واقع انتقال جابه جایی عنصر فشار و نشان دادن فشار ، از طریق یک حرکت مکانیکی حاصل می شود.

گیج های اختلاف فشار DELTA-line : در حال حاضر قوی ترین نوع گیج های فشار تفاضلی

نسل جدیدی از محصولات خانواده ویکا به منظور اندازه گیری فشار تفاضلی که هم اکنون در دسترس است ، محصول DELTA-line است

گیج-اختلاف-فشار-2

ویژگی های گیج اختلاف فشار ویکا

این ابزار های اندازه گیری که همچنین دارای یک پنجره ضد انفجار هستند ، در برابر خوردگی مقاوم بوده و دارای بهترین درجه حفاظتی در مقابل تاثیرات مکانیکی خارجی هستند.

به عنوان نتیجه ای از ابعاد و اتصالات بدون تغییر آنها ، مشتریان می توانند بدون هیچ مشکلی نوع جدید را با انواع قدیمی تر جایگزین کنند.

طراحی جدید شماره ، تفاوت قابل ملاحظه ای را با مدل های قبلی نشان می دهد. DELTA-plus (گیج فشار) ،DELTA-comb (گیج با یک یا دو میکروسوئیچ) و DELTA-trans (ترانسمیتر) ابزارهایی هستند که نه تنها نشانگر اختلاف فشار مکانیکی دارند بلکه دارای یک نشانگر فشار کاری یکپارچه نیز هستند. (گیج اختلاف فشار ویکا)

این خانواده با DELTA-switch (سوئیچ اختلاف فشار با یک یا دو میکروسوئیچ) تکمیل می شود. محصولات DELTA با محدوده اندازه گیری از صفر تا 250 میلی بار کار می کنند.

آنها به طور کلی در جایی که نیاز بالایی به فشار استاتیک و فشار بالای یک طرفه دارند مثلا برای نظارت و کنترل فیلترها ، کمپرسور ها و پمپ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مطالب مرتبط

فلنج عایق

فلنج عایق

کیت عایقی فلنج جهت عایق نمودن خطوط لوله در برابر جریان های ناگهانی و عدم انتقال آن به طرف دیگر فلنج ساخته شده و در سه تیپ سری E،F،D و با توجه به نوع فلنج مورد استفاده شده انتخاب می گردد. 

جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) یا شماره موبایل 09374371848 تماس بگیرید