تامین کننده تجهیز صنعت

 • تلفن: 87700142-021
 • همراه / واتس آپ : 09374371848
 • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

گیج فشار ویکا 232.30

گیج فشار ویکا 232.30

گیج فشار ویکا 232.30 با لوله بوردون با کیفیت بالا به طور خاص برای کاربردهای افزایش ایمنی در صنایع فرایندی طراحی شده است. استفاده از مواد استیل ضد زنگ با کیفیت بالا و طراحی مستحکم برای کاربردهای صنایع شیمیایی و مهندسی فرآیندی مناسب است. بنابراین، این وسیله مناسب برای محیط‌های مایع و گازی، حتی در محیط‌های تهاجمی نیز می‌باشد.

قیمت و خرید گیج فشار ویکا 232.30

بطور کلی، گیج فشار ضد انفجار ویکا مدل 232.30- 233.30 (Solid Front) مناسب برای کاربردهایی که نیاز به استحکام بالا دارند. تجهیز صنعت تامین کننده ی انواع گیج های فشار ویکا می باشد، جهت خرید گیج فشار ویکا 232.30 و استعلام قیمت گیج فشار ویکا 232.30 شرکت تجهیز صنعت بهترین گزینه می تواند باشد. این شرکت توسط کارشناسان فنی خود بهترین مشاوره و انتخاب را مطابق با نیازهای کاربردی شما در اختیار می گذارد.

گیج فشار چیست؟

گیج فشار ویکا 232.30 که از مکانیزم مکانیکی بوردون تیوب یا دیافراگی و در بعضی موارد بیلوز المنت استفاده میکند با تغییر حالتی که المنت اندازه گیر در اثر فشار پیدا میکند و انتقال این تغییر حالت به یک عقربه که بر حسب فشار بر روی یک صفحه کالیبره شده است به سادگی مقادیر فشار  در گستره ای وسیع حتی تا 1000 بار اندازه گیری میکنند.

سنسور فشار عموماً فشار گاز یا مایع را اندازه می گیرد.

فشار به اصطلاح نیروی لازم برای جلوگیری از پخش شدن مایع است و معمولاً به صورت نیرو بر سطح تعریف می شود، سنسور فشار معمولاً به صورت مبدل کار می‌کند و سیگنالی تابع اثر فشار تولید می کند.

برای این منظور میتوان سیگنال الکتریکی را در نظرگرفت، سنسورهای فشار روزانه برای کنترل و مانیتورینگ هزاران کاربرد استفاده می شوند. سنسورهای فشار می توانند به طور غیر مستقیم برای اندازه گیری سایر متغیرها استفاده شوند.

برای مثال: دبی سیال/ گاز، سرعت، سطح مایع و ارتفاع از این متغیرها هستند.

به سنسور های فشار، مبدل های فشار، ترنسمیتر فشار، فرستنده فشار، نشاندهنده فشار، پیزومتر و مانومتر و … نیز گفته می شود.  مثالی از کاربرد این نوع سنسور را می توان در اندازه گیری فشار احتراق سیلندر موتور و یا گاز توربین مشاهده کرد.

این سنسور ها به طور عمده از مواد پیزوالکتریک مانند کوارتز درست می شوند.

بعضی از سنسور های فشار مانند آنچه در دوربین‌های کنترل ترافیک رویت می شود، به صورت باینری (دودویی) و خاموش/ روشن کار می کنند، برای مثال وقتی فشاری به سنسور فشار اعمال می شود، سنسور یک مدار الکتریکی را قطع یا وصل می کند. این سنسورها به سوئیچ فشار معروف هستند.

می توانید با کلیک کردن بر روی پرشر ترانسمیتر چیست سایر مطالب را مطالعه نمایید.

کاربرد گیج فشار ویکا 232.30

 • افزایش ایمنی تجهیزات
 • گیج روغنی برای کاربردهایی که با پالس های فشار دینامیک بالا و ارتعاشات زیاد ( مدل 233.30)
 • مناسب برای فرآیندهای تهاجمی که ویسکوزه بالایی ندارند و کریستالی نیستند
 • مناسب برای صنایع
 • مواد شیمیایی و پتروشیمی، نیروگاه ها، معدن، پالایشگاه، فن آوری های محیط زیستی، ماشین سازی و ساخت نیروگاه ها

ویژگی های گیج فشار ویکا 232.30

 • فشار سنج طراحی شده Solid Front
 • مناسب برای کاربردهایی که نیاز به استحکام بالا دارند
 • منطبق بر استاندارد EN 837-1
 • استحکام بالا و مقاومت بالا در برابر شوک
 • ساختار یکپارچه و متریال استینلس استیل
 • محدوده اندازه گیری 0 … 1600 Bar

عوامل تاثیر گذار بر قیمت گیج فشار 232.30 و 233.30:

قیمت گیج فشار Wika مدل 232.30 و 233.30 تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. برخی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت این محصولات عبارتند از:

محدوده اندازه‌گیری: محدوده اندازه‌گیری گیج فشار می‌تواند بین 0 تا 1600 بار یا 0 تا 20000 پوند بر اینچ متغیر باشد. معمولاً، با افزایش محدوده اندازه‌گیری، قیمت گیج نیز افزایش می‌یابد.

دقت و استحکام: گیج فشار با دقت و استحکام بالا معمولاً قیمت بالاتری دارد. این محصولات با استفاده از مواد و فناوری‌های پیشرفته درست می‌شوند و به منظور تحمل شرایط سخت و ارائه دقت بالا در اندازه‌گیری فشار، طراحی می‌شوند.

نوع ویژگی‌ها و مشخصات: ویژگی‌های خاصی مانند نسخه Solidfront ، نسخه محفظه پر شده، و نسخه EMICOgauge ممکن است به قیمت گیج افزوده شود. هر ویژگی اضافی به محصول، هزینه تولید و قیمت نهایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مواد ساخت: استفاده از مواد با کیفیت بالا و مقاوم در ساخت گیج فشار می‌تواند قیمت را افزایش دهد. استفاده از فولاد ضدزنگ، آلیاژهای ویژه و مواد با استحکام بالا می‌تواند هزینه تولید را افزایش دهد و در نتیجه قیمت نهایی را تأثیر بدهد.

تکنولوژی تولید: استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و فرآیندهای تولید دشوار ممکن است قیمت را افزایش دهد. تولید گیج فشار با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های دقیق می‌تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد.

مزایای گیج فشار ویکا مدل 232.30 و 233.30:

استحکام و دقت: این مدل‌ها از استحکام بالا و دقت بالایی برخوردار هستند. طراحی و ساختار محکم آنها به منظور تحمل فشارها و شوک‌های مکانیکی بالا و ارائه اندازه‌گیری دقیق فشار، این محصول را برای کاربردها و صنایعی که نیازمند به استحکام و دقت بالا دارند، مناسب می‌کند.

قابلیت تطبیق با محیط‌های تهاجمی: با استفاده از نسخه Solidfront، این گیج‌ها می‌توانند در محیط‌های تهاجمی و با مواد خطرناک استفاده شوند. این ویژگی باعث می‌شود که این محصول در صنایع نفت و گاز، شیمیایی، پتروشیمی و برخی کاربردهای صنعتی دیگر که نیازمندی‌های ایمنی و محافظت در برابر مواد خطرناک را دارند، مناسب باشد.

مقاومت در برابر لرزش: نسخه محفظه پر شده (مدل 233.30) از این محصول باعث می‌شود که آن مقاومت بیشتری در برابر لرزش‌ها و بارهای دینامیکی بالا داشته باشد. این ویژگی مخصوصاً در کاربردهایی که با لرزش‌ها و لرزش‌های قوی روبه‌رو هستند، بسیار مهم است.

جلوگیری از نشتی گاز (نسخه EMICOgauge): این مدل‌ها در نسخه EMICOgauge عرضه می‌شوند که به منظور جلوگیری از هدر رفت گازهای مضر و نشتی گاز به محیط طراحی شده است. این ویژگی مهم برای حفظ محیط زیست و کاهش خطرات مربوط به گازهای سمی است.

محدوده اندازه‌گیری گسترده: مدل‌های 232.30 و 233.30 دارای محدوده اندازه‌گیری وسیعی هستند. این محدوده از 0 تا 0.6 تا 0 تا 1600 بار و از 0 تا 10 تا 0 تا 20000 پوند بر اینچ می‌باشد. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا این گیج را در کاربردها با فشارهای مختلف و متنوع استفاده کنید.

این مزایا باعث می‌شود که گیج فشار ویکا مدل 232.30 و 233.30 یک گزینه مناسب برای کاربردها و صنایعی با نیازمندی‌های استحکام، دقت، ایمنی و محیط زیست باشد.

تاریخچه کمپانی ویکا آلمان

شرکت آلمانی ویکا (WIKA) یکی از معروف ترین سازندگان ابزار دقیق و تجهیزات کنترل پروسه (گیج فشار ویکا 232.30) در جهان است. تولیدات این شرکت شامل ابزار های اندازه گیری  فشار، دما و …… است.

در حال حاضر شرکت ویکا شامل شبکه ای از صدها  شرکت در بیش از  40 کشور جهان است.

شرکت WIKA هم اکنون بزرگترین تولید کننده ابزارهای اندازه گیری دما و فشار در جهان می باشد، از معروف ترین تجهیزات مورد استفاده از این کمپانی در صنعت کشور میتوان به مانومتر و ترمومتر و ترانسمیترهای  فشار اشاره نمود.

تجهیز صنعت یکی از برترین وارد کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات ابزار دقیق شامل انواع گیج های فشار از تمامی برندهای معتبر میباشد. برای بازدید از محصولات و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
مولتی متر
مولتی متر

مولتی متر (Multimeter) مولتی متر (Multimeter) یک دستگاه اندازه گیری است که قابلیت اندازه گیری …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)