لرزه گیر لاستیکی

لرزه‌ گیر لاستیکی (Rubber Expansion Joint) یکی از انواع لرزه گیرهای رایج و بسیار تاثیرگذار در سیستم‌های لوله کشی و پایپینگ میباشد. لرزه گیرهای لاستیکی نقش مهمی در کاهش نوسانات و ارتعاشات ناشی از عملکرد پمپ، چیلر، کمپرسور و توربین دارند.

این تجهیزات توانایی مهار لرزش و تنش ها را در دو جهت عمودی و افقی دارا میباشند. همین امر باعث افزایش طول عمر سیستم خواهد شد و تأثیر قابل توجهی بر بقا و پایداری سیستم‌ های پایپینگ خواهد داشت. این تجهیزات عمدتا در ورودی و خروجی تجهیزات دوار (پمپ، توربین، کمپرسور، فن)  نصب شده و ضمن جذب ارتعاشات، از بروز تنش و خستگی در اجزا خط لوله جلوگیری می کند. همچنین قابلیت حذف ضربات قوچ و شوک های به وجود آمده در خط لوله و خنثی سازی تغییرات ابعادی ناشی از تغییرات دمایی نیز از دیگر مزایای لرزه گیرهای لاستیکی محسوب میشود.

از لرزه گیر های لاستیکی در صنایع بسیاری مانند سیستم های برودتی و تهویه مطبوع، صنایع آب و انتقال، صنایع نیروگاهی  و … استفاده می شود.

در فرآیندهای صنعتی، سرعت زیاد حرکت سیال و تغییرات ناگهانی در پارامترهایی مانند دما، و همچنین عملکرد تجهیزات دوار مانند فن و توربین ها باعث ایجاد ارتعاشات و نوساناتی میگردد. این نوسانات منجر به حرکت های طولی و عرضی و ایجاد تنش های مکانیکی در خطوط لوله میگردد که به شدت باعث آسیب رساندن به تجهیزات و از بین رفتن آنها خواهد شد.

در صنایع برای کاهش و کنترل این نوسانات و ارتعاشات از لرزه گیر استفاده میشود.

انواع لرزه گیر لاستیکی
 
در این صفحه به معرفی انواع لرزه گیرهای لاستیکی میپردازیم و مشخصات فنی و ویژگی های آنها را تشریح خواهیم کرد.

انواع لرزه گیر لاستیکی  

لرزه گیرهای لاستیکی بیشترین کاربرد را بین سایر انواع لرزه گیرهای غیر فلزی دارند. این لرزه گیر ها در انواع رنگ های آبی، قرمز، زرد، آبی-قرمز، سفید، قهوه ای و خاکستری تولید مشوند. هریک از این مدل دارای تفاوت هایی کاربری سیال و همچنین تفاوت هایی در تحمل دما و فشار هستند که آنها را از یکدیگر متمایز میکند.

لرزه گیر لاستیکی زرد

این لرزه گیر بیشتر برای سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده می باشند و قادر به تحمل فشار 10 بار و دمای 60 درجه سانتی گراد می باشد.

لرزه گیر لاستیکی آبی

این  لرزه گیر برای  سیستم های فشار بالا مورد استفاده قرار میباشد و قادر به تحمل فشار 16 بار و دمای 60 درجه سانتی گراد می باشد.

لرزه گیر لاستیکی قرمز

این لرزه گیر جهت برای سیستم های دما بالا مورد استفاده قرار می گیرد و قادر به تحمل فشار 10 بار و دمای 90 درجه سانتی گراد می باشد.

لرزه گیر لاستیکی آبی – قرمز

این لرزه گیر دارای اتصال فلنجی میباشد و سیستم های دما و فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرد. لرزه گیر لاستیکی آبی-قرمز قادر به تحمل فشار 16 بار و دمای 90 درجه سانتی گراد می باشد.

لرزه گیر لاستیکی سبز

این نوع از لرزه گیر برای سرویس های اسیدی و بازی مورد استفاده قرار می گیرد و قادر به تحمل فشار 10 بار و دمای 60 درجه سانتی گراد می باشد.

لرزه گیر لاستیکی سفید

این لرزه گیر جهت نصب در صنایع بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و قادر به تحمل فشار 10 بار و دمای 60 درجه سانتی گراد می باشد.

لرزه گیر لاستیکی قهوه ای

این لرزه گیر برای سرویس های مشتقات نفتی مورد استفاده قرار می گیرد.

لرزه گیر خاکستری

این لرزه گیر برای سیستم های هوای فشرده مورد استفاده قرار می گیرد.

لرزه گیر های بلادری، تک پره، چند پره، کاهنده، ماسوره ای، نامتقارن، جدار داخلی الاستومتر و … از انواع دیگری از مدلهای لرزه گیر لاستیکی هستند.

در جدول زیر مقایسه ای از انواع لرزه گیرهای لاستیکی را مشاهده میکنید:

جدول مقایسه انواع لرزه گیر لاستیکی

لرزه گیر بلادری

این نوع از لرزه گیرها نوع متداول و رایج لرزه گیر لاستیکی محسوب میشوند و تولید آنها شبیه به تولید تایر خودرو می باشد. در این روش برای فرمدهی قطعه لاستیکی از یک بالشتک لاستیکی به نام بلادر (Bladder) استفاده می شود که نوعی لاستیک مقاوم به حرارت است. 

لرزه گیر اتوکلاوی

این نوع لرزه گیرها اغلب شکل یا ابعاد خاصی دارند و برای کاربری های فشارهای بالا و سایز بزرگ طراحی و تولید می شوند. 

لرزه گیر لاستیکی مهاردار

در لرزه گیرهایی که دارای اتصال فلنج هستند، این فلنج ها به وسیله دو یا چند مهار با هم متصل میشوند. این مهارها پیچ های تمام رزوه ای هستند که در قطرها، طول ها و تعداد متفاوت (بسته به فشار خط لوله) موجب کنترل بازه افزایش و کاهش طول کلی لرزه گیر خواهد شد.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار

افزایش و کاهش ناگهانی فشار خط لوله موجب اعمال فشار زیادی به لرزه گیر می شود که این مهار ها از پارگی و لهیدگی قسمت لاستیکی لرزه گیر جلوگیری خواهند کرد.

لرزه گیر لاستیکی بدون مهار

در لرزه گیر لاستیکی بدون مهار، خود لاستیک در لرزه گیر، فلنج ها را به یکدیگر متصل میکند و در صورت اعمال فشار یا کشیدگی بیش از حد، امکان پارگی در لرزه گیر وجود خواهد داشت. معمولآ در سیستم هایی که فشار خط آنچنان بالا نمیباشد از لرزه گیرهای بدون مهار استفاده میشود.

لرزه گیر لاستیکی بدون مهار

مشخصات فنی لرزه گیر لاستیکی

 1. بخش اصلی لرزه گیرهای لاستیکی از Rubber (لاستیک) از انواع متریال های مختلف NBR ،SBR ،NR ،EPDM ،BUTYL ،NEOPRENE تولید میشوند.
 2. این نوع از لرزه گیرها مناسب سیالات خورنده (سیالات اسیدی یا آب دریا) هستند.
 3. به جهت تامین ایمنی لازم برای بهترین عملکرد در لرزه گیرهای لاستیکی، قابلیت تحمل حداکثر دمای 90 درجه سانتیگراد و فشار 16 بار (PN16) برای آنها تعریف میشود.

جدول متریال لاستیک لرزه گیر

نصب لرزه گیر لاستیکی

برای نصب لرزه گیر لاستیکی ملاحظاتی وجود دارد که رعایت آنها باعث افزایش طول عمر لرزه گیر و همچنین افزایش بهره وری و عملکرد آن خواهد شد. عدم رعایت این نکات منجر به آسیب دیدن و خرابی لرزه گیر خواهد شد. در ادامه به برخی از مهمترین نکات نصب یک لرزه گیر لاستیکی اشاره میکنیم:

 • 1- از تماس قطعات تیز و برنده با جداره لرزه گیری جلوگیری بعمل آورید.
 • 2- قسمت لاستیکی لرزه گیر نباید رنگ آمیزی شود و مواد نفتی نظیر روغن یا گریس به آن آغشته گردد.
 • 3- به هماهنگی نوع لرزه گیر و سیال عبوری از آن توجه کنید.
 • 4- به هیچ عنوان پس از نصب لرزه گیر اقدام به جوشکاری در مجاورت آن نکنید.
 • 5- اطمینان حاصل کنید که دهانه داخلی بالشتک لاستیکی در قسمت آب بندی با دهانه داخلی فلنج کاملآ منطبق باشند.
 • 6- لرزه گیرها نباید بر اثر وزن قطعات دیگر نصب شده در سیستم تحت فشار یا کشش افقی یا عمودی قرار گرفته و از شکل عادی خود خارج شوند.

کاربرد لرزه گیر لاستیکی

همانطور که اشاره کردیم این تجهیزات با دمپ کردن ارتعاش و نوسانات مکانیکی منجر به جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات نصب شده روی خط لوله خواهند شد. در ادامه به برخی از کاربردهای این تجهیزات اشاره میکنیم:

1- لرزه‌ گیرهای لاستیکی در قسمت های مکش (Suctions) و تخلیه ناگهانی (Discharge) فرآیند های صنعتی کاربردهای بسیاری خواهند اشت. علاوه بر جذب لرزش‌های موجود، این لرزه‌ گیرها قابلیت حذف ضربات قوچ و شوک‌های موجود را نیز دارند.

2- همچنین از لرزه گیرهای لاستیکی برای قطع ارتباط اجزا فلزی خط لوله با یکدیگر (با هدف جلوگیری از هدایت الکتریکی) نیز مورد استفاده هستند. این کار باعث ایجاد یک عایق الکتریکی خواهد شد و از بروز خوردگی گالوانیکی در خطوط لوله ای که متریال یکسان ندارند پیشگیری خواهد کرد.

3- از دیگر کاربردهای لرزه‌گیرهای لاستیکی، حذف حرکات ناشی از تغییرات ابعادی به دلیل وجود تنش های مکانیکی و تغییرات ناگهانی دما میباشد.

در ادامه، به برخی از صنایع دیگر که استفاده از لرزه‌گیرهای لاستیکی در آنها بسیار رایج است، اشاره خواهیم کرد.

 •  صنایع شیمیای
 • صنایع داروئی و غذایی
 • صنایع معدنی و فولاد
 • صنایع نفت و گاز
 • صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی

مزایای لرزه گیر لاستیکی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، استفاده از لرزه گیر لاستیکی باعث کاهش سر و صدا، کنترل ارتعاشات و نوسانات و همچنین افزایش طول عمر تجهیزات صنعتی میگردد. در ادامه به برخی از مهمترین مزایای لرزه گیرهای لاستیکی اشاره میکنیم:

 • امکان استفاده در محیط های خورنده
 • برگشت پذيري در برابر تغییر شکل و دفرمه شدن
 • انعطاف بالا در برابر ضربه، شوک و تنش های مکانیکی و الکتریکی
 • دمپ همزمان حرکت های محوری و جانبی
 • وزن کم و سهولت در نصب و جایگزینی
 • قابلیت جذب سرو صدا
 • عدم نیاز به واشر و درزبند
 • کاهش اتلفات حرارتی

قیمت لرزه‌ گیر لاستیکی 

قیمت یک لرزه گیر لاستیکی متاثر از پارامترها و موارد متعددی میباشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

1-نوع لاستیک

شاید بتوان گفت مهمترین قسمت از یک لرزه گیر لاستیکی قسمت پلاستیکی و الاستیکی آن میباشد. به همین جهت نوع ماده لاستیکی استفاده شده در تولید این بخش،  روی قیمت آن بسیار تاثیر خواهد داشت.

پلاستیک‌ها از انواع مختلفی مانند پلی‌ پروپیلن (PP)، پلی‌ اتیلن (PE) و پلی‌ کربنات (PC) تولید میشوند. هر نوع پلاستیک خواص مکانیکی و مقاومتی متفاوتی دارد که تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی لرزه‌ گیر دارد.

2-مقاومت مکانیکی

مقاومت مکانیکی لرزه‌ گیر پلاستیکی نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. لرزه‌ گیرهایی با مقاومت بالاتر، قابلیت کاهش ارتعاشات و لرزش‌های بیشتری دارند، اما همچنین هزینه تولید بیشتری و در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

3-ابعاد و طراحی

ابعاد و طراحی لرزه‌گیر نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد. لرزه‌ گیرهای بزرگتر و پیچیده‌تر، متریال بیشتری در تولید آنها اشتفاده شده است. و همچنین فرآیندهای تولید پیچیده‌تری را نیاز دارند که ممکن است منجر به افزایش قیمت شود.

4-برند و تولید کننده

برند و شرکت تولید کننده نیز می‌تواند بر قیمت لرزه‌ گیر تأثیر بگذارد. برندهای معروف و باسابقه یا خارجی معمولآ قیمت بیشتری نسبت به برندهای متوسط و معمولی خواهند داشت.

قیمت لرزه گیر لاستیکی

جدول زیر لیست قیمت لرزه گیر لاستیکی نمونه های متداول بازار میباشد که از برند ارتعاشات صنعتی ایران جمع آوری شده است. جهت استعلام قیمت دقیق و بروز، با کارشناسان تجهیز صنعت تماس بگیرید.

تاریخ بروز رسانی قیمت ها : 12 خرداد 1403

نوعبرندمارک رنگسایز(اینچ)وضعیت مهار استاندارد تحمل فشارقیمت
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2مهار دارPN163,210,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز3مهار دارPN163,778,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز4مهار دارPN164,296,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز5مهار دارPN165,352,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز6مهار دارPN166,097,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز8مهار دارPN166,695,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز10مهار دارPN1610,128,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز12مهار دارPN1612,871,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز۱-۱/۲مهار دارPN162,715,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز۱-۱/۴مهار دارPN162,484,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز۲-۱/۲مهار دارPN163,309,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2مهار دار3,667,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز3مهار دار4,318,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز4مهار دار4,983,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز5مهار دار6,127,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز6مهار دار7,012,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز8مهار دار7,716,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز10مهار دار11,638,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز12مهار دار14,812,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز۱-۱/۲مهار دار3,099,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز۱-۱/۴مهار دار2,870,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز۲-۱/۲مهار دار3,832,000
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2مهار دارPN16۳٫۰۴۹٫۵۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز3مهار دارPN16۳٫۵۸۹٫۱۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز4مهار دارPN16۴٫۰۸۱٫۲۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز5مهار دارPN16۵٫۰۸۴٫۴۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز6مهار دارPN16۵٫۷۹۲٫۱۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز1,1/2PN16۲٫۲۵۳٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز8مهار دارPN16۶٫۳۶۰٫۲۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز1,1/4PN16۲٫۰۸۷٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز10مهار دارPN16۱٫۰۷۱٫۶۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز10PN16۸٫۸۶۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز12PN16۱۱٫۷۵۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز12مهار دارPN16۱۲٫۲۲۷٫۴۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز1,1/2مهار دارPN16۲٫۵۷۹٫۲۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2PN16۲٫۶۶۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز1,1/4مهار دارPN16۲٫۳۵۹٫۸۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2,1/2PN16۲٫۷۸۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2,1/2مهار دارPN16۳٫۱۴۳٫۵۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز3PN16۳٫۱۴۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمزمهار دار۱۴٫۱۰۸٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز4PN16۳٫۶۲۴٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز5PN16۴٫۴۵۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز6PN16۵٫۰۹۹٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز8PN16۶٫۱۲۳٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز5مهار دارPN16از ۲٫۷۳۷٫۰۰۰ تومان
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی قرمز2,1/2مهار دارPN16۳٫۳۰۹٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی2مهار دار3,148,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی3مهار دار3,754,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی4مهار دار4,067,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی5مهار دار5,175,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی6مهار دار6,147,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی8مهار دار6,741,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی10مهار دار9,884,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی12مهار دار13,154,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی۱-۱/۲مهار دار2,688,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی۱-۱/۴مهار دار2,513,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی۲-۱/۲مهار دار3,417,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی2مهار دارPN162,737,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی3مهار دارPN163,259,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی4مهار دارPN163,587,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی5مهار دارPN164,518,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی6مهار دارPN165,345,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی8مهار دارPN165,845,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی10مهار دارPN168,596,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی12مهار دارPN1611,457,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی۱-۱/۲مهار دارPN162,349,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی۱-۱/۴مهار دارPN162,184,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانآبی۲-۱/۲مهار دارPN162,988,000
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی2مهار دارPN16۲٫۶۰۰٫۱۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی3مهار دارPN16۳٫۰۹۶٫۰۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی4مهار دارPN16۳٫۴۰۷٫۶۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی5مهار دارPN16۴٫۲۹۲٫۱۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی6مهار دارPN16۵٫۰۷۷٫۷۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی1,1/2PN16۱٫۷۲۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی8مهار دارPN16۵٫۵۵۲٫۷۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی1,1/4PN16۱٫۶۰۸٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی10مهار دارPN16۸٫۱۶۶٫۲۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی10PN16۶٫۸۷۵٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی12مهار دارPN16۱۰٫۸۸۴٫۱۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی12PN16۹٫۵۳۱٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی2PN16۲٫۰۱۴٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی1,1/2مهار دارPN16۲٫۲۳۱٫۵۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی1,1/4مهار دارPN16۲٫۰۷۴٫۸۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی2,1/2PN16۲٫۱۸۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی2,1/2مهار دارPN16۲٫۸۳۸٫۶۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی3PN16۲٫۴۰۲٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبیمهار دار۱۱٫۴۳۸٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی4PN16۲٫۷۱۱٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی5PN16۳٫۴۴۹٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی6PN16۴٫۰۹۷٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی8PN16۴٫۸۸۴٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی6مهار دارPN16۵٫۳۴۵٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی1,1/2مهار دارPN16۲٫۳۴۹٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانآبی2,1/2مهار دارPN16۲٫۹۸۸٫۰۰۰
ارتعاشات صنعتی ایرانآبی1,1/2PN16۱٫۹۱۲٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2مهار دارPN102,750,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز3مهار دارPN103,242,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز4مهار دارPN103,761,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز5مهار دارPN104,651,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز6مهار دارPN105,280,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز8مهار دارPN105,828,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز10مهار دارPN108,787,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز12مهار دارPN1011,196,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز۱-۱/۲مهار دارPN102,326,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز۱-۱/۴مهار دارPN102,249,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز۲-۱/۲مهار دارPN102,934,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2مهار دار3,057,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز3مهار دار3,628,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز4مهار دار4,146,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز5مهار دار5,097,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز6مهار دار5,812,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز8مهار دار6,403,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز10مهار دار9,679,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز12مهار دار12,316,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز۱-۱/۲مهار دار2,638,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز۱-۱/۴مهار دار2,407,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانقرمز۲-۱/۲مهار دار3,156,000
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2مهار دارPN10۲٫۶۱۲٫۵۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز3مهار دارPN10۳٫۰۷۹٫۹۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز4مهار دارPN10۳٫۵۷۲٫۹۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز5مهار دارPN10۴٫۴۱۸٫۴۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز1,1/2PN10۱٫۹۱۸٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز6مهار دارPN10۵٫۰۱۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز1,1/4PN10۱٫۷۵۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز8مهار دارPN10۵٫۵۳۶٫۶۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز10PN10۷٫۳۷۴٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز10مهار دارPN10۸٫۳۴۷٫۶۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز12PN10۹٫۷۷۴٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز12مهار دارPN10۱۰٫۶۳۶٫۲۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2PN10۲٫۲۲۳٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز1,1/2مهار دارPN10۲٫۲۰۹٫۷۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2,1/2PN10۲٫۲۹۵٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز1,1/4مهار دارPN10۲٫۱۳۶٫۵۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2,1/2مهار دارPN10۲٫۷۸۷٫۳۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز3PN10۲٫۶۳۸٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمزمهار دار۱۱٫۷۲۹٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز4PN10۳٫۰۱۵٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز5PN10۳٫۷۰۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز6PN10۴٫۲۲۶٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز8PN10۵٫۰۸۱٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانقرمز2,1/2مهار دارPN10۲٫۲۴۹٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد2مهار دار2,578,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد3مهار دار3,075,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد4مهار دار3,303,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد5مهار دار3,564,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد6مهار دار4,157,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد8مهار دار4,883,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد10مهار دار7,703,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد12مهار دار8,934,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد۱-۱/۲مهار دار2,512,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد۱-۱/۴مهار دار2,415,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد۲-۱/۲مهار دار2,725,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد2مهار دارPN102,294,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد3مهار دارPN102,788,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد4مهار دارPN102,849,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد5مهار دارPN103,198,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد6مهار دارPN103,772,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد8مهار دارPN104,472,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد10مهار دارPN107,003,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد12مهار دارPN108,145,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد۱-۱/۲مهار دارPN102,223,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد۱-۱/۴مهار دارPN102,132,000
لرزه گیر لاستیکی فلنج دارارتعاشات صنعتی ایرانزرد۲-۱/۲مهار دارPN102,357,000
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد2مهار دارPN16۲٫۱۷۹٫۳۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد3مهار دارPN10۲٫۶۴۸٫۶۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد3مهار دارPN16۲٫۶۴۸٫۶۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد4مهار دارPN10۲٫۷۰۶٫۵۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد4مهار دارPN16۲٫۷۰۶٫۵۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد5مهار دارPN10۳٫۰۳۸٫۱۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد5مهار دارPN16۳٫۰۳۸٫۱۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد6مهار دارPN10۳٫۵۸۳٫۴۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد1,1/2PN10۱٫۶۹۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد6مهار دارPN16۳٫۵۸۳٫۴۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد1,1/4PN10۱٫۷۰۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد8مهار دارPN10۴٫۲۴۸٫۴۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد8مهار دارPN16۴٫۵۳۴٫۳۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد10مهار دارPN10۶٫۶۵۲٫۸۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد10مهار دارPN16۷٫۱۲۱٫۲۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد12مهار دارPN10۷٫۷۳۷٫۷۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد12PN10۶٫۴۷۳٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد12مهار دارPN16۸٫۲۷۸٫۳۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد2PN10۱٫۸۰۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد1,1/2مهار دارPN10۲٫۱۱۱٫۸۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد1,1/2مهار دارPN16۲٫۱۱۱٫۸۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد1,1/4مهار دارPN10۲٫۰۲۵٫۴۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد1,1/4مهار دارPN16۲٫۰۲۵٫۴۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد2,1/2PN10۱٫۸۶۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد2,1/2مهار دارPN10۲٫۲۳۹٫۱۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد2,1/2مهار دارPN16۲٫۲۳۹٫۱۵۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد3PN10۲٫۲۲۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد5PN10۲٫۶۵۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد6PN10۳٫۱۰۰٫۰۰۰
لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایرانزرد3/8مهار دار۱٫۹۹۰٫۰۰۰
ارتعاشات صنعتی ایرانزرد10PN16۵٫۲۱۴٫۰۰۰
ارتعاشات صنعتی ایرانزرد12PN16۶٫۳۱۴٫۰۰۰
ارتعاشات صنعتی ایرانزرد6PN16۲٫۵۱۴٫۰۰۰

خرید لرزه‌ گیر لاستیکی

فروش انواع لرزه گیر لاستیکی و اکاردئونی و همچنین قبول کلیه سفارشات ساخت انواع لرزه گیر در سایزهای مختلف در فروشگاه ابزار دقیق تجهیز صنعت پذیرفته می شود. برای خرید لرزه‌ گیر و دریافت استعلام قیمت، می‌توانید با کارشناسان فنی و فروش این شرکت تماس بگیرید. 

 تجهیز صنعت یکی از تأمین کنندگان معتبر انواع لرزه‌ گیرهای غیر فلزی و فلزی در انواع مدل های مختلف میباشد. 

مطالب مرتبط

ترانسمیتر روزمونت 3051

ترانسمیتر روزمونت 3051

 ترانسمیتر روزمونت 3051 (Rosemount 3051 Transmitter) تجهیز صنعت تامین تجهیزات صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی …

جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) یا شماره موبایل 09374371848 تماس بگیرید
تماس فوری(مشاوره و خرید)