تامین کننده تجهیز صنعت

 • تلفن: 87700142-021
 • همراه / واتس آپ : 09374371848
 • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

475fieldcommunicator

فروش ویژه هارت کالیبراتور کمپانی امرسون مدل 475 و 375 هارت و فیلد باس ،انواع ابزار دقیق (فلومتر و 475fieldcommunicator و…) از برند های معتبر بازار (روزمونت – فیشر – اندرس هاورز و..) با قیمت مناسب و ارسال سریع به سراسر کشور در فروشگاه ابزار دقیق تجهیز صنعت، جهت کسب مشاوره رایگان و استعلام قیمت انواع ابزار دقیق با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

تامین تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی انواع  هارت کالیبراتور امرسون 475 ، تامین انواع هارت کالیبراتور شرکت امرسون به صورت تحویل فوری و قیمت رقابتی می باشد.

475fieldcommunic 18atorS

این بخش دستور العمل هایی را در خصوص ویژگی های اساسی و عملکرد های هارت کالیبراتور 475 ارائه می کند.

همچنین اطلاعاتی در خصوص مونتاژ ، اجزاء ، شروع به کار ، ورود به حالت آماده به کار، خاموش کردن ، تنظیمات ، برنامه های کاربردی و نگهداری و محافظت از هارت کالیبراتور 475 ارائه می کند، عملکرد توصیف شده در این بخش بر اساس سیستم نرم افزاری نسخه 3.9 است.

 • پیام های ایمنی :

دستورالعمل ها در این بخش ممکن است که برای اطمینان پرسنل عملیاتی به احتیاط های ویژه ای نیاز داشته باشد، اطلاعاتی که باعث افزایش مسائل ایمنی شده که با یک نماد هشدار نشان داده می شود. قبل از انجام یک عملیات پیش از این نماد به پیام های ایمنی مراجعه کنید. بخش “عیب یابی  ” را برای پیام های هشدار بیشتر ببینید.

هارت-کالیبراتور-امرسون

 می توانید با کلیک کردن بر روی اکچویتور پنوماتیک مشخصات این محصول را مشاهده نمایید.

این Communicator که از دستگاه های HART و FOUNDATION fieldbus پشتیبانی می کند، به شما اجازه می دهد که دستگاه های خود را پیکر بندی ، نگهداری یا عیب یابی کنید.

در واقع Communicator یک دستگاه همراه می باشد که با تجهیزات ابزار دقیقی میکروپروسسوری و سازگار با Hart ارتباط برقرار می کند. لازم  به ذکر است که پروتکل هارت درسال 1989 معرفی گردید و در بسیاری از کاربردهای صنعتی با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت ، این پروتکل امکان برقراری ارتباط دو طرفه حتی در مناطق خطرناک را فراهم می سازد.

پروتکل هارت امکان استفاده از دو master  را فراهم می کند یکی کنسول یا ایستگاه مهندسی موجود در اتاق کنترل و دیگری دستگاهی برای اجرای عملیات در سایت مثلا یک laptop  یا یک ترمینال دستی .

هنگام استفاده از Communicator برای ارتباط برقرار کردن با دستگاه ها ، تمام استانداردها و رویه های مناسب با موقعیت را دنبال کنید، عدم تطابق ممکن است منجر به خسارت به دستگاه یا آسیب شخصی شود.

این Communicator شامل یک صفحه نمایش لمسی LCD رنگی  ، یک باتری یون لیتیوم (ماژول برق)  ، یک پردازنده 3 SH  ، اجزای حافظه ، کارت سیستم و مدارهای اندازه گیری و ارتباطی یکپارچه می باشد، همچنین این Communicator از چندین زبان پشتیبانی می کند.

Communicator برای کار با طیف گسترده ای از دستگاه های FOUNDATION fieldbus و HART مستقل از سازنده دستگاه طراحی می شود، قابلیت تعامل دستگاه از طریق فناوری توضیحات الکترونیکی که توسط بنیاد ارتباطات HART و FOUNDATION fieldbus پشتیبانی می شود ، به دست می آید.

تست پایه بر روی تمام توضیحات دستگاه انجام می شود. از هر سازنده دستگاه خواسته می شود که تایید کند که دستگاه های آنها به طور کامل با 475 Field Communicator تست شده اند.

اگر تاییدیه دریافت نشود و شما تلاش کنید تا با یک دستگاه تست نشده ارتباط برقرار کنید ، یک پیام هشدار نمایش داده می شود.

475fieldcommunicator
نحوه شارژ باتری متصل به Communicator

475fieldcommunicator

 • استفاده از صفحه نمایش دستگاه :

صفحه نمایش لمسی و صفحه کلید به شما امکان انتخاب آیتم های منو و ورود متن را می دهد، برای انتخاب یک آیتم منو از قلم  ارائه شده یا کلیدهای پیمایش بالا و پایین روی صفحه کلید استفاده کنید.

در منوی اصلی  Field Communicator و در بخش تنظیمات به یک آیکون ضربه بزنید یا Enter را فشار دهید تا آیکون انتخاب شده باز شود، در منوهای دیگر روی آیتم انتخاب شده روی صفحه نمایش دو بار ضربه بزنید یا کلید پیمایش راست روی صفحه کلید را فشار دهید تا یک آیتم از منو باز شود.

 • احتیاط :

تماس با صفحه لمسی تنها با آیتم های باریک و ترجیحا قلم خود Communicator انجام شود. ابزارهای تیز مانند پیچ گوشتی می تواند باعث آسیب به صفحه نمایش لمسی شود.

تعمیر صفحه نمایش نیاز به جایگزینی کل مجموعه صفحه نمایش دارد که در یک مرکز خدمات مجاز امکان پذیر است. از آیکون back برای بازگشت به منو قبلی استفاده کنید.

برای پایان دادن به برنامه از آیکون Close در گوشه سمت راست بالای پنجره استفاده کنید. اگر صفحه نمایش لمسی به نظر نادرست برسد ، می توانید آن را دوباره کالیبره کنید.

 • استفاده از صفحه کلید :

از پنل ورودی نرم یا SIP صفحه کلید استفاده کنید.این پنل ورودی امکان ورود الفبایی با استفاده از صفحه نمایش لمسی را ایجاد می کند. بخش زیر دکمه های روی صفحه کلید 475 Field Communicator را توصیف می کند.

 • نماد بلوتوث :

وقتی بلوتوث از پنجره Listen for PC فعال می شود، نماد بلوتوث روی صفحه کلید با نور آبی روشن می شود. 475 Field Communicator برای استفاده از این قابلیت برای بلوتوث باید مجوز بگیرد.

 • کلید Power :

از این کلید برای روشن و خاموش کردن 475 Field Communicator یا برای قرار دادن آن در وضعیت standby استفاده می شود. از منوی تنظیمات شما می توانید گزینه پیش فرض را در حالت standby یا خاموش تنظیم کنید.

هنگامی که شما کلید Power را به منظور روشن کردن 475 Field Communicator فشار داده و نگه میدارید ، چراغ سبز روی Power روشن می شود. تا زمانی که 475 روشن است این نور ثابت می ماند و هنگامی که 475 در حالت آماده به کار است ، این نور به آرامی چشمک می زند. اگر زمانی که داده های ارسال نشده وجود دارد یا یک شیوه دستگاهی در حال اجرا باشد و کلید Power فشار داده شود، یک پیام هشدار ظاهر می شود.

روی OK ضربه بزنید تا 475 را در حالت standby یا خاموش داشته باشید یا روی Cancel ضربه بزنید تا به پنجره قبلی بازگردید. وقتی 475 در مد Listen for PC است یا وقتی برنامه کاربردی Scratch Pad باز است ، کلید Power غیرفعال می شود.

 • کلید های جهت دار :

4 کلید پیمایش جهت دار به شما امکان حرکت از طریق منوها و آیکون ها در برنامه ها را می دهد، به منظور انتخاب یک آیتم منو ، کلیدهای جهت دار بالا و پایین را فشار دهید.

در منوی اصلی 475 و روی تنظیمات روی یک آیکون ضربه بزنید و یا کلید Enter را برای باز کردن منوی انتخاب شده فشار دهید. در تمام منوهای دیگر از کلید جهت دار راست برای باز کردن یک آیتم منو یا از کلید جهت دار چپ برای بازگشت به منوی قبلی استفاده کنید.

متن آبی نزدیک کلیدها قابلیت های متناوب را نشان می دهد که می تواند با فشار دادن کلید Function فعال شود.

 • کلید Enter :

این کلید به شما امکان باز کردن دکمه انتخاب شده روی یک پنجره یا یک آیکون روی منوی اصلی یا منوی تنظیمات 475 را می دهد. به عنوان مثال اگر وقتی دکمه Cancel روی یک پنجره انتخاب می شود و شما کلید Enter را فشار می دهید ، شما پنجره را می بندید.

 • کلید Tab :

این کلید به شما امکان حرکت بین کنترل های انتخاب شده روی یک پنجره را می دهد. با فشار دادن ، این کلید آیکون هایی را از چپ به راست در سراسر ردیف هایی روی صفحه نمایش انتخاب می کند.

 • صفحه کلید الفبایی :

این کلید به شما امکان ورود حروف ، ارقام و سایر کاراکترها مانند علائم نقطه گذاری را می دهد. 475 به طور خودکار تعیین می کند که کدام گزینه های متن بسته به ورودی لازم برای یک فیلد خاص در دسترس هستند.

برای وارد کردن متن در حالت الفبایی ، دکمه صفحه دلخواه را در تکرار سریع فشار دهید تا از طریق گزینه ها برای نمایش حرف یا عدد مناسب حرکت کنید.

به عنوان مثال به منظور تایپ حرف Z ، کلید 9 را چهار بار سریع فشار دهید. متن آبی نزدیک کلیدها قابلیت های متناوب را نشان می دهد که می تواند با فشار دادن کلید Function فعال شود، function در کلید الفبایی 5 در نسخه های آینده نرم افزار 475 فعال خواهد شد.

 • کلید Backlight :

این کلید به شما امکان تنظیم شدت صفحه نمایش لمسی را می دهد. 4 نوع تنظیمات مختلف وجود دارند. این شدت،شارژ باتری را تحت تاثیر قرار می دهد.

برای شدت های بالاتر ، طول عمر شارژ باتری کوتاهتری مورد انتظار است. برای اطلاعات در مورد تایمرهایی که می توانند backlight را پس از دوره های غیرفعال تعیین شده خاموش کنند ، صفحه 24 را مشاهده کنید.

این تایمرها می توانند به حفظ توان باتری کمک کنند.

 • کلید Function  :

این کلید به شما امکان می دهد تا قابلیت های متناوب را روی کلیدهای انتخاب شده فعال کنید. این کلید برای نمایش آیکون ها اعمال نمی شود.

متن آبی نزدیک سایر کلیدها روی صفحه کلید قابلیت متناوب را نشان می دهد. هنگامی که کلید Function فعال می شود ، نور نارنجی در گوشه سمت چپ کلید Function ظاهر می شود و اگر دکمه FN روی SIP (پنل ورودی نرم افزاری) نمایش داده شود، برجسته می شود.

به منظور غیرفعال کردن عملکرد و خاموش کردن چراغ ، دوباره کلید Function را فشار دهید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا مراجعه نمایید.

می توانید با کلیک کردن بر روی فیلم آموزش کار با هارت 475 را مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط

گیج ویکا

گیج ویکا

گیج ویکا   گیج های فشار ویکا (WIKA) گیج های فشار تجهیزاتی برای اندازه گیری …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)