تجهیز صنعت با همکاری مجموعه آهن یک

  • تلفن: 49016-021
  • همراه / تلگرام : 09129378493
  • فکس: 42693049
  • ايميل: sales@ahan1.com

لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ جهت استفاده در انتقال آب آشامیدنی برای مصارف آب سردوگرم کاملا مطمئن بوده و طبق تاییدیه اخذ شده از مؤسسه WRc-NSF   انگلستان تطابق کامل با استاندارد بهداشتی BS6920   و همچنین بر اساس تائیدیه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با استاندارد DVGW-W542   مطابقت دارد.

قیمت لوله نیوپایپ

از این لوله در صنایع پزشکی نظیر انتقال گازهای طبی و سیستمهای دیالیز و … استفاده می شود، همچنین این لوله در صنایع غذایی، دارویی و اغلب مواد شیمیایی که در آن از دمای کمتر از 90 درجه سانتیگراد استفاده می گردد، کاربرد دارد، در کارخانه های تولید مواد شیمیایی که لوله های فلزی کارایی لازم را ندارند از این نوع لوله استفاده می گردد.

فروش لوله نیوپایپ

همچنین در صنایعی نظیر نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کشتی سازی ، ماشین سازی و … مورد استفاده قرار میگیرد، به علت توانایی مطلوب این لوله در مقابل فشار و ترک خوردگی، در فن کوئل ، سردخانه ، سیستم های مولد سرما و نیز سیستم های سرمایش از کف و … استفاده میگردد، این لوله به علت کارکرد بلند مدت در دمای 90 درجه سانتیگراد در سیستم های رادیاتور و همچنین به دلیل ضریب انتقال حرارت مناسب در سیستم گرمایش از کف مورد استفاده قرار میگیرد.

لوله نیوپایپ

موارد استفاده لوله نیوپایپ پنج لایه

1. مناسب برای آب های آشامیدنی با داشتن استاندارد های انتقال آب آشامیدنی و لوله کشی ساختمانو همینطور برای مصارف آب سرد و گرم کاملا مطمئن بوده و دارای استاندارد آب شرب می‌باشد .

2.قابل استفاده برای مصارف پزشکی _ بهداشتی ،از لوله پنج لایه در صنعت های پزشکی و بهداشتی همانند انتقال گازهای طبی یا سیستم‌های دیالیز استفاده می‌شود.

3.کاربرد صنعتی لوله پنج لایه نیوپایپ ؛ همینطور در کارخانه‌های تولید مواد شیمیایی که لوله‌های فولادی کارایی لازم را ندارند از این لوله پنج لایه نیوپایپ (New Pipe 5 Layer) استفاده می‌گردد. همچنین در صنایعی غذایی و بهداشتی که دمای سیال عبوری از ۹۰ درجه سانتیگراد کمتر است نیز می‌توان از لوله پنج لایه نیوپایپ استفاده نمود.

4.کابرد استفاده در سیستمهای حرارتی و برودتی؛ به علت توانایی مناسب و تحمل بالای لوله‌های پکس ال پکس (PEX – AL – PEX) در مقابل فشار و ترک خوردگی، لوله پنج لایه نیوپایپ در سیستم هایی نظیر فن کوئل (air conditioner)، سردخانه، سیستم‌های مولد سرما، سیستم‌های رادیاتور و نیز سیستم‌های سرمایش یا گرمایش از کف و … استفاده می‌گردد.

ویژگی های لوله تیوپایپ

  • مقاومت در دمای پایین
  • مقاومت در برابر رسوب گذاری و سایش
  • مقاومت شیمیایی بیشتر
  • انعطاف پذیری بیشتر
  • مقاومت در برابر ضربه

مطالب مرتبط

گیج فشار ویکا

گیج ویکا

گیج‌های فشار تجهیزاتی هستند که برای اندازه‌گیری و نمایش میزان فشار سیال استفاده می‌شوند. المان …

جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) یا شماره موبایل 09374371848 تماس بگیرید
تماس فوری(مشاوره و خرید)