تامین کننده تجهیز صنعت

  • تلفن: 87700142-021
  • همراه / واتس آپ : 09374371848
  • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

رگلاتور

رگلاتور

رگلاتور صنعتی

 تامین و فروش انواع ریگلاتورها جهت مصارف مایع ،گاز،خلاء برند فیشر fisher ,ماسونیلان masoneilan ,سامسون samson ,پارکر parker , تسکام, جی او آمریکا GO Regulator ,سوئیج لاک Swagelok و انواع ریگلاتورهای آمریکایی ،آلمانی ،کره ای،ژاپنی

 

رگلاتور 18

 تامین تجهیزات صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی واردات و تامین انواع رگلاتورهای صنعتی 

رگلاتور کنترل ولو

طرز کار رگولاتور فشار

رگولاتور فشار خروجی را به صورت خودکار کنترل می نماید تا در فشار تنظیم شده خاصی به صورت ثابت باقی بماند، رگلاتور فشار در حالت نرمال باز بوده و با افزایش فشار خروجی به تدریج بسته می شود. جهت صحیح جریان بخار از داخل رگلاتور فشار بوسیله یک فلش بر روی بدنه آن نشان داده شده است.

فروش رگلاتور کنترل ولو

موقعیت پلاگ و فضای آزاد ما بین پلاگ و سیت مقدار جریان بخار خروجی را کنترل می کند. فشار کنترل شده خروجی از طریق منبع کندانس و خط کنترل به سمت دیافراگم انتقال داده شده و در موقعیت نیروی معکوس قرار می گیرد. این نیرو همانند نیروی وارده از سوی فنرها برای تنظیم موقعیت پلاگ ولی در جهت عکس مورد استفاده قرار می گیرد. میزان نیروی وارده از سوی فنرها توسط مهره تنظیم قابل تغییر می باشد.این شیر فشارشکن به یک قطعه آکاردئونی استنلس استیل تجهیز شده است که بوسیله آن فشار ورودی بالانس می شود. فشار ورودی بر روی سطح خارجی قطعه آکاردئونی وارد شده و بدین ترتیب  نیروهای وارده بر روی سطح پلاگ ،توسط این نیروی معکوس خنثی می شوند.

رگولاتور چیست؟

رگولاتور وسیله ای است که با توجه به سیستمهای مکانیکال داخلی قادر است فشار بالای گاز ورودی را گرفته و با توجه به نیاز مصرف کننده با فشارکمتری تحویل مشترک نماید براین اساس رگولاتورها دارای سایزهای مختلف و فشارهای مختلفی می باشند رگولاتور با توجه به مکانیزمی که برخوردار است باید در محیط های باز استفاده شود برای محیط های بسته از نوعی رگولاتور ثانویه خاصی بنام بالانسر استفاده می شود.

قیمت رگلاتور کنترل ولو

این نوع رگولاتور فاقد سیستم قطع بالا شات اف سیستم قطع پایین وهمچنین ونت می باشد ونت حالتی دررگولاتوراست که به دلیل افزایش ناگهانی فشار گاز در شبکه سیستم قطع بالا رگولاتور به هر دلیلی ممکن است عمل ننماید در این حالت است که رگولاتور برای جلوگیری از ورود گاز با فشار بالا به ساختمان این گاز را بصورت ونت در هوا ازاد می نماید.
ویدیو رگلاتور فیشر

لینک های مرتبط:

لوله مانیسمان

شیر کنترلی پنوماتیک

ای تو پی پوزیشنر ای بی بی

لول ترانسمیتر فیشر

بوستر فیشر

اکچویتور پنوماتیک

آی توپی پوزیشنرماسونیلان

آی توپی پوزیشنر سامسون

مطالب مرتبط

آی توپی پوزیشنر ytc

آی توپی پوزیشنر ytc

 آی توپی پوزیشنر YTC آی توپی پوزیشنر YTC  یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و مهم …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)