تامین کننده تجهیز صنعت

  • تلفن: 87700142-021
  • همراه / واتس آپ : 09374371848
  • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

سنسور فشار بی دی سنسور

فروش انواع ابزار دقیق (فلومتر و گیج فشار و…) از برند های معتبر بازار (روزمونت – فیشر – اندرس هاورز و..) با قیمت مناسب و ارسال سریع به سراسر کشور در فروشگاه ابزار دقیق تجهیز صنعت، جهت کسب مشاوره رایگان و استعلام قیمت انواع ابزار دقیق با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سنسور فشار بی دی سنسور چیست؟

حسگر یا سنسور فشار بی دی سنسور گونه‌ ای مبدل هستند، بعضی از حسگر ها و سنسور فشار بی دی سنسور به تنهایی قابل استفاده‌اند و برای خواندن آنها احتیاجی به وسایل جانبی دیگری نیست ، مانند دماسنج جیوه‌ای.

انواع سنسور فشار بی دی سنسور

در یک دسته‌بندی کلی حسگر های دما به دو نوع زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

  • حسگرهای دیجیتال
  • حسگرهای آنالوگ

دستهٔ دیگر برای استفاده باید با وسایل دیگری همراه باشند مثل ترموکوپل.

بیشتر حسگرها الکتریکی یا الکترونیکی هستند که انواع الکتریکی از دقت پایین‌تری برخوردارند. البته انواع دیگری نیز موجود است. حسگرها در زندگی روزمره ما به صورت فراوان مورد استفاده قرار می‌گیرند ، مواردی که شامل خودرو ، ماشین‌های صنعتی ، تجهیزات فضائی و حتی دارویی می‌شود.

ترانسمیتر فشار دقیق ، ترانسمیتر فشار تفاضلی ، بی دی سنسور شناور در مایع ،  مورد استفاده در صنایع غذایی یا بهداشتی میباشد.

سنسور فشار بی دی

تاریخچه شرکت بی دی سنسورز آلمان

شرکت آلمانی بی دی سنسورز از ابتدای تاسیس در زمینه تکنولوژی سنجش فشار و اندازه گیری سطوح هیدرواستاتیک بصورت تخصصی به فعالیت پرداخته است. درخواستهای کاربردی و نیازهای عملی به سنجش سطح و فشار، بسیار پیچیده و توام با کاربرد سنسورهای پایه و مواد و قطعات بسیار دیگری برای قسمتهایی که در تماس مستقیم با محیط هستند، می باشد.

تکنولوژی بالای سنسورهای بکار رفته شده و دستیابی هوشمند به عوامل تولید به بی دی سنسورز کمک کرده است تا ابزار سنجشی برای مصرف کنندگان فراهم آورد که در برخورد با موارد مورد نیاز، یک راه حل ایده آل باشد. در بی دی سنسورز اساسی ترین مطالب انتخاب گزینه ها، طرحها و مواد اولیه کارآ و با کیفیت و نوآوری در قطعات سنسورها می باشد. پیش از آنکه سنسورها در ترانسمیترهای فشار و یا سطح قرار بگیرند، قابلیت اطمینان، دوام و کارآیی آنها تحت آزمایشات وسیعی مورد تایید قرار می گیرند.

ارتباط نزدیک بین بخش طراحی و توسعه، واحد تولیدو آزمایشگاههای کالیبراسیون و کنترل کیفیت سبب انعطاف پذیری کاربرد محصولات، سرعت عمل در تولید، کیفیت بالای قطعات و کاهش شدید خطاها و مطابقت محصول تولیدی با برگه های اطلاعاتی از پیش منتشره شده است. با اعتماد به تجربه سالیان دراز فعالیت بی دی سنسورز، حتی به نیازهای فوق تخصصی خود نیز دست خواهید یافت.

می توانید با کلیک کردن بر روی انواع ترنسمیترهای دما مشخصات سایر محصولات را مشاهده نمایید.

کاربرد سنسور فشار بی دی سنسور

بی دی سنسور برای انواع مصارف مختلف در توان خای اندازه گیری ۰ تا ۱۰ بار و ۰ تا ۶۰۰ بار با دقت ۱ درصد در دسترس می باشد. بی دی سنسور ساخت آلمان بوده که فن آوری نوین در آن به کار گرفته شده است.

بی دی سنسور آلمان در فشار کاری مختلف موجود میباشد که به منظور تنظیم فشار هوای خروجی دستگاه طراحی شده است. ترانسمیتر فشار بی دی BD این ترانسمیتر فشار از نوع دیافراگمی بوده و برای کاربرد در صنایع غذایی و دارویی ایده آل است.

از کاربردهای دیگر این سنسور می توان به اندازه گیری فشار در سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک ، تست تجهیزات ، کنترل پمپ و کمپرسور و اندازه گیری سطح مایعات اشاره کرد.

مشخصات فنی فشار بی دی سنسور

برخی از مشخصات فنی بی دی سنسور به شرح زیر است:

  • خروجی 4 تا 20 میلی آمپر با دو سیم
  • رنج اندازه گیری از 1.6 تا 250 میلی بار ( در رنج های فشار متفاوت )
  • مقاوم در برابر نوسانات فشار
  •  بدنه ی استیل

جهت مشاهده وب سایت بی دی سنسورز اینجا کلیک نمایید.

مطالب مرتبط

گیج ویکا

گیج ویکا

گیج ویکا   تجهیز صنعت واردات و پخش انواع گیج فشار ویکا اصل آلمان مدل …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)