تامین کننده تجهیز صنعت

 • تلفن: 91307187-021
 • همراه / واتس آپ : 09374371848
 • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

شیر پروانه ای پنوماتیک

شیر پروانه ای پنوماتیک ،Pneumatic butterfly valve

خرید و فروش،  قیمت ، نمایندگی انواع شیر پروانه ای  –  باتر فلای ولو –  شیر پروانه‌اي فولادی  –  شیر پروانه‌اي استنلس استیل –   شیر پروانه ایی فلنج دار گیربکسی –   شیر پروانه ایی ویفری اهرمی  –  باترفلای ولو با عملگر برقی  –  شیر پروانه ایی با اکچیتور –  شیر پروانه ایی ویفری تفلونی   –  شیر پروانه ایی ویفری اهرمی –  شیر اتوماتیک  –  شیر پروانه ای پنوماتیک  –   شیر پروانه فولادی A105 –  شیر پروانه ای صنایع غذایی –   شیر پروانه  ویفری موتوردار –   شیر پروانه چدنی با دیسک استیل

شیر پروانه ای پنوماتیک

 تامین تجهیزات صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی واردات و تامین انواع  شیر پروانه ای پنوماتیک

 فروش انواع شیر پروانه ای پنوماتیک  :

 سایز: ازسایز1/4الی48اینچ

آلیاژ: کاست ایرون(چدنی)کربن استیل(فولادیA105)استنلس استیل(304L-316L)

آلیاژی(F11-F22-LF2)

فشارکار: درکلاس(PN10-PN16-PN ) (150-300-600)

Pneumatic Butterfly Valves

ولوهای پروانه ای پنوماتیک

ولو پروانه ای کنترل شده به شیوه پنوماتیکی امکان افزایش در کنترل و هدایت دستگاهی به صورت خودکار را در مقایسه با ولو کنترل شده دستی در سیستم فراهم می کند. ولو پروانه ای دارای قطر 80 میلی متر است و برای مایعات و گازها از 10- تا  مناسب است. اکچویتور پنوماتیک قادر به ایجاد گشتاور 49.6 نیوتن متر در فشار bar 8 است اما دارای یک پنجره کنترل فشار از bar 6 تا 10 است. ولو پروانه ای به منظور اتصال به سیستم لوله کشی و … دارای اتصال از نوع  wafer است. اکچویتور ، یک عملگر دوگانه با عملیات چرخشی rack-and-pinion آلومینیومی معتبر است . در واقع rack-and-pinion یک نوع اکچویتور خطی است که شامل یک جفت دنده است که حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل می کند. یک دنده دایره ای  ” pinion” نام دارد که دندانه ها را روی یک دنده نواری خطی به نام ” rack” گیر می اندازد. حرکت چرخشی اعمال شده به pinion ، باعث می شود که rack متناسب با آن حرکت کند. به این ترتیب حرکت چرخشی pinion به حرکت خطی تبدیل می شود.

ولوهای-چروانه-ای-پنوماتیک

https://en.wikipedia.org/wiki/Rack_and_pinion#/media

File:Rack_and_pinion_animation.gif

اکچویتور دارای یک غلاف آلومینیومی آندی و یا پوشش رزینی استال است در حالی که ولو پروانه ای دارای یک غلاف چدنی ، دیسک چدنی و یک آب بندی EPDM است. حداکثر فشار محیط bar 16 است. اکچویتور بر روی ولو پروانه ای از طریق فلنج F05 ISO 5211 (11 میلی متر) نصب می شود.این مجموعه تایید شده ،بنابراین ممکن است در محیط های بالقوه انفجاری مورد استفاده قرار گیرد.

نقاط قوت :

 • توانایی نصب مستقیم به یک ولو سلنوئیدی به منظور کاهش لوله و اتصالات.
 • نشانگر مکانیکی در بالا ، موقعیت ولو را نشان می دهد.
 • برای محیط های انفجاری تایید شده است.
 • هزینه سرمایه گذاری نسبت به نسخه الکتریکی کمتر است.
 • باز و بسته شدن سریع
 • اکچویتورهای با عملگر دوگانه نسبت به نوع یگانه امکان کنترل بیشتری را فراهم می کنند.
 • با یک جعبه سوئیچ می تواند مجهز شود.

نقط ضعف :

 • اکچویتورهای با عملگر دوگانه نسبت به نوع یگانه از هوای فشرده بیشتری استفاده می کند.
 • به منظور کنترل ارائه هوا نیاز به یک سیستم هوای فشرده و یک ولو سلنوئیدی دارد.
 • مصرف انرژی در مقایسه با اکچویترهای الکتریکی بیشتر است، اما سرمایه گذاری اولیه آن کمتر است.

 

سری های BFL-PAL :

BFL

ولوهای پروانه ای سری BFL یک راه حل مقرون به صرفه برای عملیات روشن / خاموش و همچنین مدولاسیون جریان هستند. نوع عمل کننده دستی توسط یک اهرم فشاری با یک دنده قفل یا چرخ دنده دستی به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به سایز قطر (25 تا 300 میلی متر) ، محیط و ترکیب مواد ، برای فشارهای از 4 تا 16   barمناسب هستند. دارای یک نسبت طول به قطر ساختاری کوچکی است و می تواند با یک فلنج نوع Lug  یا wafer نصب شود. همچنین طیف گسترده ای از آپشن های غلاف ، دیسک و مواد آب بندی در این ولوهای پروانه ای وجود دارد. آنها می توانند برای مایعات و گازها در کاربردهایی با یک محدوده دمایی بزرگ مورد استفاده قرار گیرند.

PAL

اکچویتورهای پنوماتیک PAL امکان کنترل ولوهای توپی یا پروانه ای را با هوای فشرده فراهم می کنند. آنها یک راه حل قوی و قابل اعتماد را برای کنترل ولوهای بزرگ تر با هزینه سرمایه گذاری پایین تر از اکچویتورهای الکتریکی ارائه می کنند. آنها بر روی ولوهای چرخان با یک فلنج ISO 5211 نصب می شوند. با هشت سایز بدنه مختلف آنها محدوده گشتاوری را از 9.92 تا 901.8 Nm در فشار bar 8 تولید می کنند. که با عملیات چرخشی rack-and-pinion آلومینیومی طراحی شده و با یک عملگر یگانه (فنر باز یا فنر بسته) یا عملگر دوگانه برای افزایش کنترل طراحی شده است. این اکچویتورها با یک غلاف آلومینیومی و یک پوشش رزینی استال (اندازه های 1 تا 6) یا آلومینیومی (12 تا 130) با دوام هستند. محدوده دمایی استاندارد از 20- تا  با یک آب بندی NBR است اما آب بندی FKM برای حداکثر دمای  (سایزهای 1 تا 6) یا   (سایزهای 12 تا 130) در دسترس است.  

لینک ترجمه

https://tameson.com/butterfly-valve/bf-pneumatic/bfp-cast-iron/bfpi-wafer/bflw-80-aaa-pd-006-dn80-wafer-pneumatic-butterfly-valve-gg25-ggg40-polyamide-coated-epdm-double-acting-bflw.html#tab3    

لینک های مرتبط

شیر پروانه ای  / شیر پروانه ای استنلس استیل

مطالب مرتبط

فلومتر گردابی

فلومتر گردابی

فلومتر گردابی فلومتر چیست؟   امروزه اندازه گیری جریان سیال به عنوان یکی از مهمترین …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)