تعمیرات فلومتر

شرکت تجهیز صنعت، یکی از مراکز تخصصی تعمیرات فلومتر و کالیبراسیون انواع فلومترها میباشد. این شرکت با تعمیر و کالیبراسیون تمامی تجهیزات ابزار دقیق و ارائه گواهی معتبر، آماده هرگونه همکاری با شرکت ها و صنایع میباشد.

معرفی فلومتر

تعمیرات فلومتر در صنایع فرآیندی یکی از تجهیزات بسیار کلیدی برای کنترل و مانیتور جریان سیالات خطوط لوله میباشد. امروزه فلومترها با تکنولوژی های گوناگونی اعم از الکترومغناطیسی، گردابی (ورتکس)، کوریولیس (جرمی)، التراسونیک و اختلاف فشاری جریان سیالات را اندازه گیری کرده و به سیستم کنترل آن را ارسال میکنند.

فلومتر نیز مانند هر قطعه اندازه گیری الکترونیکی دیگری، نیازمند کالیبراسیون و تعمیرات دوره ای میباشند. از آنجا که این تجهیزات متناسب با نیاز فرآیند، شرایط فرآیند و نوع سیال انتخاب و خریداری و نصب میگردند، در صورت عدم انتخاب درست یا نصب صحیح یا هر دلیل دیگری که عملکرد فلومتر را مختل کند، دچار آسیب خواهد شد و نیاز به تعمیرات و کالیبراسیون مجدد خواهد داشت.

از مهمترین اجزایی که در فلومتر نیاز به تعمیرات پیدا میکند همان سنسور اندازه گیری داخلی فلومتر میباشد که به صورت دائمی با سیال فرآیندی در ارتباط و تماس میباشد. همچنین قطعات الکترونیکی داخل ترانسمیتر های فلومتر نیز در قسمت مدارات الکترونیکی دچار سوختگی یا آسیب میشوند.

لینک های مفید: فلومتر روزمونت

تعمیرات فلومتر

مرکز تعمیرات فلومتر تجهیز صنعت با داشتن متخصصین بخش تعمیرات در شناخت و عیب یابی قطعات الکترونیکی و مکانیکی آماده خدمات دهی در زمینه تعمیرات انواع  تجهیزات ابزار دقیق از  برندها  رزمونت ،یوکوگاوا ، ABB ،  اندرس هاوزر، کرونه ، زیمنس … مورد استفاده در صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی با بهترین قیمت و کیفیت  می باشد.

تعمیر انواع فلومترهای مگنتیک ( الکترو مغناطیسی) ، جرمی ، ورتکس ، توربینی ، التراسونیک

برای مشاوره رایگان ، نصب، راه اندازی ، عیب یابی و تعمیرات انواع تجهیزات ابزار دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید

کالیبراسیون و تعمیرات فلومتر

لینک های مفید: فلومتر کرونه

تعمیر انواع  ترانسمیتر های فشار ( Pressure Transmitter  )
تعمیر انواع  ترانسمیترها دما ( Temperature Transmitter  )
تعمیر انواع  ترانسمیتر های فلو  ( Flow Transmitter   )
تعمیر  انواع ترانسمیترهای سطح ( Level Transmitter  )
تعمیر  گیج های دما   ( Temperature Gauge  )
تعمیر  گیج های فشار  ( Pressure Gauge  )
تعمیر ات  کنترل ولو ها   ( Control Valves  )
تعمیرات  اکچویتورها (  Actuators   )

تعمیرات  تجهیزات ابزار دقیق کمپانی Endress Hauser
تعمیرات  تجهیزات ابزار دقیق کمپانی Rosemount
تعمیرات  تجهیزات ابزار دقیق کمپانی WIKA
تعمیرات  تجهیزات ابزار دقیق کمپانی YOKOGAWA
تعمیرات  تجهیزات ابزار دقیق کمپانی IFM
تعمیرات  تجهیزات ابزار دقیق کمپانی VEGA

روش های اندازه گیری فلومتر

همچنین اندازه گیری دقیق فلو به دلیل ملاحظات مالی در فروش و خرید حجم مشخصی از ماده و کالا مانند کنتور گاز خانگی و تبادلات نفتی و …اهمیت ویژه ای دارد، روش اندازه گیری فلو بر حسب وزن به فلومترهای جرمی یا مس فلومتر مشهورند . در روش های متداول قبل برای اندازه گیری جرم سیال عبوری نیاز به اندازه گیری دانسیته مواد نیز میبود که عملا محاسبه جرم با خطای بسیار همراه میگردید .

در حال حاضر انواع فلومتر های جرمی با تکنولوژی های کوریولیس و ترمال مس این اندازه گیری را با دقت بالا انجام میدهند. در این فلومترها فلوی سیال مستقل از فشار قابل اندازه گیری میگردد و شما را از خطاهای اندازه گیری فلوی سیالات گازی ناشی از تغییرات دما و فشار مصون نگه میدارد .

خرید شیرآلات صنعتی و ابزار دقیق تجهیز صنعت

جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) یا شماره موبایل 09374371848 تماس بگیرید
تماس فوری(مشاوره و خرید)