تامین کننده تجهیز صنعت

  • تلفن: 87700142-021
  • همراه / واتس آپ : 09374371848
  • ايميل: tajhizsanat88@gmail.com

فلومتر ای بی بی

 فلومتر ای بی بی

تجهیز صنعت وارد کننده انواع فلومتر ای بی بی و فلومتر آلتراسونیکUltrasonic Flowmeter، فلومتر الکترومغناطیسی Electromagnetic Flowmeter ،فلومتر ورتکس Vortex Flowmeter- مس فلومتر  Mass Flowmeter – انواع فلومتر آب و گاز با برندهای اندرس هازر ، کرونه ، یوکوگاوا از سایز “1/2 تا “16

فلومتر ای بی بی

لینک های مفید: مس فلومتر

فلومتر ای بی بی چیست؟

فلومتر ای بی بی وسیله ای است که مقدار مواد عبوری را نسبت به زمان اعلام می کند. در بیشتر صنایع از جمله صنایع نفت و پتروشیمی و … اطلاع از مقدار دقیق فلوی عبوری سیالی مانند گاز و یا نفت حیاتی است. 
با توجه به این نکته که میزان کل فلو که معرف جرم ماده مصرفی است در بسیاری موارد نظیر پروسه های صنعتی کاربرد دارد. همچنین اندازه گیری دقیق فلو به دلیل ملاحظات مالی در فروش و خرید حجم مشخصی از ماده و کالا مانند کنتور گاز خانگی و تبادلات نفتی و …اهمیت ویژه ای دارد.

فلومتر ای بی بی

لینک های مفید: فلومتر

انواع فلومتر ای بی بی

فلومتر ای بی بی ورتکس

فلومتر ای بی بی ورتکس پایه ای برای کاربردهای جریان حجم است. یک فرستنده دو سیمه با فن آوری DSP – كه فن آوری پیشرفته و بدون ارتعاش عالی است و کاربر ميتواند مستقیما از طریق شیشه جلو دستگاه و منوی داخلی آن را مديريت كند. 
با این تفاسیر در عین داشتن قیمت فلومتر ورتکس مناسب راحتی کار را نیز فراهم میکند .این دستگاه در طرح های فلنج و وافر وجود دارد. 
برای استفاده از فلومتر ای بی بی به عنوان یک سوئیچ محدود ، خروجی پالس یا خروجی فرکانس ورودی اختیاری از میدان فشار ، دما ، محتوای متان ، تجزیه کننده گاز چگالی

فلومتر ای بی بی الکترومگنتیک

فلومتر ای بی بی ABB از نوع الکترومناطیسی به کمک اندازه گیری تغییرات شار مغناطیسی در اثر سرعت سیال جاری میتوانند مقدار فلو را با دقت قابل قبولی اندازه گیری کنند. 
در حقیقت با ایجاد شار مغناطیسی در سیال عبوری از فلومتر و اندازه گیری آن میتوان به یک فلومتر الکترومغناطیسی دست پیدا کرد. 
اندازه گیری جریان قوی و مقرون به صرفه با طیف وسیعی از مواد انعطاف پذیر ، الکترودها و اندازه های صنعت برای پاسخگویی به نیازهای همه برنامه های استاندارد صنعتی است. 
فلومتر ای بی بی الکترومگنتیک به عنوان یک طراحی یکپارچه یا از راه دور در دسترس است با یا بدون صفحه نمایش LCD محلی می باشد. 
تمام نسخه از یک فرستنده رایج استفاده می کند و پیام های تشخیصی را برای بهبود کارآیی اپراتور آسان می کند.  برای تمام برنامه های استاندارد صنعتی مناسب و ایده ال است .

انواع فلومتر 

  • مس فلومتر
  •  مگنتیک فلومتر
  • فلومتر التراسونیک
  • فلومتر های اختلاف فشاری

معرفی شرکت ای بی بی

گروه فلومتر ای بی بی ( ABB ) یک شرکت چندملیتی سوئیسی-سوئدی است، که دفتر مرکزی آن در شهر زوریخ سوئیس قرار دارد و عمدتاً در زمینه‌های برق قدرت و تکنولوژی اتوماسیون و فروش فلومتر فعالیت می‌کند. 
شرکت فلومتر ای بی بی ABB افزون بر این که یکی از بزرگترین شرکت‌های مهندسی دنیاست. یکی از بزرگترین شرکت‌های الحاقی در جهان نیز، به شمار می‌رود. 
اکنون شرکت ABB در سرتاسر دنیا شعب پرشماری دارد. این شرکت ترکیبی از دو شرکت Asea سوئدی و شرکت Brown Boveri از سوییس (BBC سابق) می باشد. این دو شرکت در سال 1988 در هم ادغام شدند و شرکت ABB تشکیل شد.
محصولات فشارقوی این شرکت در سوئد، محصولات ابزاردقیق از جمله سنسورها و کنترلرها در آلمان و سوییس و برخی محصولات فشارضعیف از جمله کلیدهای معروف به SACE این شرکت که از نوع MCCB می باشند در ایتالیا تولید می شوند. این شرکت افزون بر محصولات فوق، مجری پروژه های کلید در دست در صنایع برق، نفت وگاز ، سیمان و غیره است.

لینک های مرتبط:

ترانسمیتر فشار ABB

مطالب مرتبط

گیج ویکا

گیج ویکا

گیج ویکا   تجهیز صنعت واردات و پخش انواع گیج فشار ویکا اصل آلمان مدل …

Call Now Buttonتماس فوری(مشاوره و خرید)